Waluty: 
Strona główna >  Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Witamy na stronie internetowej! Oświadczenie o ochronie prywatności na zobowiązania odwiedzający prywatności. Jestem zainteresowany gromadzenia informacji publicznej i wykorzystania poniższym tekście. polityka prywatności witryny, aby poprawić stacje obsługi rozszerzając moją ofertą, będziemy aktualizować naszą politykę prywatności. Zapraszamy w każdej chwili w świetle deklaracji. Traktat -services zgadzając się na miejscu (zwanego dalej "Traktatem"), zgadzasz się, że Twoje dane osobowe zgodnie z naszą polityką prywatności i informacji ujawnionych w niniejszym Oświadczeniu odnosi się do wszystkich przepisów części umowy.

Nazwa użytkownika i hasło
Jeśli zamierzasz się zarejestrować jako użytkownik, wybierz nazwę użytkownika i hasło, ale również pytanie hasło i odpowiedź, abyśmy mogli potwierdzić swoją tożsamość, w przypadku utraty hasła. Można tylko hasło do swojego konta. Jeśli wyciek hasło może spowodować utratę danych osobowych i może spowodować działania prawne przeciwko tobie. Dlatego, niezależnie od przyczyny, aby Państwa bezpieczeństwa hasło zostało naruszone, należy natychmiast skontaktować się z nami.

informacje o rejestracji
Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Rejestracja Q. podać swoje prawdziwe imię i nazwisko, adres, obywatelstwo, numer telefonu i adres e-mail. Jeśli jesteś klientem firmy, można również poprosić o krótki opis firmy, numer telefonu i adresy usług i produktów firmy. Mają także możliwość wypełnienia dodatkowych informacji. Ta informacja jest dla firm i miast prowincji, strefa czasowa i kod pocztowy, numer faksu, domowych i biurowych. Statystyki Używamy tych informacji w celu uzyskania rejestracji użytkownika. Użyjemy tych statystyk, aby dać naszym użytkownikom klasyfikację w celu kierowana naszym klientom nowe usługi. Będziemy informować za pośrednictwem adresu e-mail, te nowe usługi.

transakcji
Śledzimy adres IP jest unikalnym zabezpieczenie jest konieczne. Jeśli nie znajdziemy żadnych problemów z bezpieczeństwem, będziemy zbierać adres IP do usunięcia. Śledzimy Day Party dostęp do danych. Gdy ilość przesyłanych danych codziennie stron www, mamy odbicie plan dla przyszłego rozwoju (na przykład ze względu na zwiększone serwera).

Stron trzecich
Nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim, aby sprzedawać, wynajmować, udostępniać i transakcji użytkowników, chyba że osoba trzecia i miłości ludzi wraz z usługą, świadcząc usługi na końcu dziecięce i wyspiarskie witryn i użytkowników są zakazane to w pozycji poprzednio odwiedzanej Wszelki dostęp do tych danych. Jeśli jesteśmy zmuszeni przez prawo lub udzielić informacji zgodnie z rządem wymaga od nas ujawnienia firmy ujawnić dane.

bezpieczeństwo
Nasza strona posiada odpowiednie środki bezpieczeństwa w celu zapewnienia, że ​​nasze dane nie zostaną utracone, nie mogą być nadużywane lub modyfikowane. Te środki bezpieczeństwa, aby wykonać kopię zapasową danych do innych serwerów i szyfrowanie haseł użytkowników. Mimo, że mamy te środki bezpieczeństwa, ale należy pamiętać, że nie ma "doskonały" środki bezpieczeństwa w Internecie.

zmiana danych
Możesz zmienić swoje www niani -Insel haseł lub danych osobowych i aktualizacji (po udanym logowaniu).

Kontakt z nami
Jeśli podoba Ci się ta zasady zachowania poufności informacji lub prywatność dzieci robią Faan De -Insel i wskazówki i uwagi na swoje pytanie, prosimy o kontakt.

Back