Waluty: 
Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

Twoje zamówienie powinno być 4-6 dni roboczych po otrzymaniu płatności i zapasów pozycji zlecenia i potwierdzenie dostawy. Podczas zamawiania kompletnych informacji dostawy. Po wszystkich zamówień płatnych alessandroarico.it alessandroarico.it oferują Darmowa wysyłka. Jednak, gdy klienci płacić koszty dostawy zostaną zastosowane. Ponadto, których zastosowanie będzie międzynarodowych przekazów wysyłki zostaną wysłane za granicę.

Transakcje powrót i zwrot
Mamy tbntechnology.pl głównym celem jest najwyższy poziom dla naszych potrzeb klientów. Proponujemy prosty dwudniowe polityki kursowej, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu lub masz problem, większość elementów można wymieniać przez tbntechnology.pl zakupu. Inaczej było z jednego z produktów, które mają w ciągu kilku minut, muszą przyciągnąć naszą zawiadomienie dwa dni dostarczanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przy użyciu tego samego.

Faul w rozmiarze, aby umożliwić Ci, lub nie lubisz produkt we wszystkich przypadkach będziemy wymieniać oczekiwany format lub ten sam produkt, o ile jego stosowanie w obrocie giełdowym. W tym przypadku klient musi wysłać towar na nasz adres, gdy zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną wymianę raport informacyjny. tbntechnology.pl nie ponosi odpowiedzialności za transport tego samego odwrotnie.

Jednak utrzymujemy najwyższe standardy jakości tbntechnology.pl, jeśli nie jest to wada produkcyjna, lub niezgodne z zamówionych towarów, zwrócimy pieniądze na konto bankowe. Musi być również przesyłane przez e-mail migawek tych samych towarów w ciągu 2 dni. 2 dni od daty dostawy, jeżeli informacje mają zastosowanie wyłącznie do zwrotu.

Należy pamiętać, że konieczne jest również, aby upewnić się, że towary zwracane, w każdym przypadku, aby utrzymać wszystkie oryginalne materiały opakowaniowe (kody kreskowe, etykietki, etc.), to nie może być naruszone lub zanieczyszczone.

Mamy nadzieję, że kiedy tbntechnology.pl kupić od celu zapewnienia, że ​​nasi klienci i pełne zadowolenie zakupy to nasze główne zagrożenia priorytetowe. Życzymy szczęśliwy za każdym razem kupić najlepszej jakości produkty i usługi z naszego czasu tutaj.

Back